Terminy

terminy 2021

Rejsy prowadzimy dla osób dorosłych. 

Ze względu na pandemię trasy rejsów mogą ulegać zmianie.  

Stan miejsc na dzień 16 lipca 2021

Jestem w cyklu rejsowym dlatego proszę o kontakt telefoniczny . Wojtek Jakubowski tel 603 129 363

 

KONTAKT:

Wojtek Jakubowski 

tel: 603129363
Mail: zeglujznami_jakubowskiwojciech@wp.pl

Ze wzgledu na pandemię trasy rejsów mogą ulegać zmianie.

Rejsy prowadzimy w zależności od wybranego terminu po południowej lub północnej części krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Wersja południowa : jez. Tałty + jez. Mikołajskie + jez. Śniardwy + jez. Seksty + jez. Bełdany
Wersja północna : jez. Tałty + Kanały Mazurskie + jez. Jagodne + jez. Niegocin + jez. Kisajno + jez. Dargin + jez. Mamry.

Portem macierzystym będzie ”GOŚCINIEC JORA” usytuowany nad brzegiem jez. Tałty.
Rejs odbędzie się na jachtach typu Mellody30, Antila27, Sedna30 lub podobnej klasy. Są to duże, nowoczesne, wygodne i bezpieczne jachty rejestrowane na 8 osób. Na każdym jachcie jest lodówka. Żeglujemy w 2-3 jachty co znacznie zwiększa wzajemne bezpieczeństwo. Najczęściej na jednym jachcie jest 6 osób plus sternik, czyli na rejsie jest od 14 do 21 osób.

Od uczestników rejsu nie oczekujemy posiadania jakichkolwiek patentów, uprawnień, bądź umiejętności żeglarskich, ale jeśli Państwo posiadacie takie uprawnienia to będziecie mogli posiedzieć za sterem.

Nie wymagamy umiejętności pływania wpław.

Specjalizujemy się w organizowaniu rejsów dla osób pełnoletnich, a nawet w dojrzałym wieku. Organizujemy je dla osób indywidualnych, ale też dla firm, grup zorganizowanych oraz grup przyjacielskich. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w naszych rejsach wyłącznie pod nadzorem osób dorosłych. Ponieważ żeglarstwo jest sportem zespołowym i wymaga spędzania czasu na niewielkiej powierzchni jaką jest jacht to najbardziej pożądanymi cechami uczestnika rejsu jest DUŻE POCZUCIE HUMORU oraz umiejętność podporządkowania się poleceniom dowodzącego jachtem.

PRZED PODJĘCIEM DECYZJI o zgłoszeniu na rejs prosimy obejrzeć galerię zdjęć, dzięki której lepiej poznacie Państwo realia naszych rejsów mazurskich. Polecamy również nasz Filmowy Zwiastun Rejsu.

Zobacz opis rejsu

Zobacz Cennik Rejsów

ZAPISZ SIĘ NA MAZURSKI REJS